2023-05-24
Mistrzowie matematyki!

Podczas finału XXI Gminnego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych miasta i gminy Wolsztyn wyłoniono najlepszych matematyków. Tytuł Mistrza i Pierwszego Wicemistrza Matematyki Gminy Wolsztyn wywalczyli uczniowie naszej szkoły. Mistrzem została Zosia Kranz, a Wicemistrzem Stasiu Choroszy

2023-05-21
Mamy czytają!

W grupie Liski miniony tydzień był Tygodniem Głośnego Czytania Dzieciom. Słuchanie bajek było tym razem jeszcze przyjemniejsze ponieważ czytały je mamy dzieci.

2023-05-17
Wycieczka klas 5c i 5d

W kwietniu uczniowie klasy 5c i 5d wraz ze starszymi koleżankami, wybrali się na wycieczkę do Zielonej Góry. Pierwszym punktem programu była wizyta w Lubuskim Teatrze. Uczniowie obejrzeli spektakl "Akademia Pana Kleksa" w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego.

Mistrzynie gminy!

Trio basket 8 maja - Dziewczyny SP1 Mistrzyniami gminy!! W skladzie: Rachela Korsun, Oliwia Pacholska, Ewa Hybsz, Aleksandra Piętka. Powodzenia na kolejnych szczeblach zawodów!

Mistrzowie powiatu!
Mistrzowie Powiatu w plażowej piłce siatkowej: Milosz Borowczak i Cyryl Zaremba! Brawo Panowie!!💪👏

Tydzień Ziemi w Zerówce

W związku z obchodzonym w kwietniu Dniem Ziemi, grupa Liski obchodziła nie dzień, a Tydzień Ziemi. Dzieci dowiedziały się czym jest ekologia, jak właściwie segregować śmieci i dbać o naszą planetę, a same z dużą radością i zaangażowaniem zadbały o najbliższą okolicę naszej szkoły.

Wycieczka najmłodszych do Akacjowego Rancza

W czwartek obie grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę do Akacjowego Rancza w Karszynie. Na miejscu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji i sporo dobrej zabawy.

2023-05-14
Niech się święci 3 Maja

27 kwietnia br. odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klasy 5a i 6c pod kierunkiem pani Hanny Szarłaty przygotowali program artystyczny.

2023-04-28
Literackie śniadanie mistrzów

W nietypowej lekcji jezyka polskiego wzięli udział uczniowie klasy 8d. W ramach powtórek przed egzaminem ósmoklasisty, wcielili się w bohaterów swych lektur.

1 « [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] » 109