2024-02-02
Dzień Pizzy w 1c

Z okazji zbliżającego się Dnia Pizzy uczniowie klasy 1c wybrali się na warsztaty kulinarne do pizzerii Pirat. Każdy mógł wykonać swoją ulubiona pizzę.

Dzień Babci i Dziadka w klasie 1b i 1c

"Babcie trzymają nasze rączki przez chwilę, a na serca na zawsze". 23 stycznia uczniowie klasy 1b i 1c wystąpili w wesołym przedstawieniu z okazji Dnia Babci I Dziadka.

BohaterON w naszej szkole

Tradycyjnie i w tym roku szkolnym wzięliśmy udział w BohaterON – włącz historię! Jak piszą organizatorzy "to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku.

Młodzi zdolni

Wydawnictwo Poligraf jeszcze w 2023 roku zorganizowało ogólnopolski konkurs literacki i plastyczny dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych pt. "Polska Ojczyzna, którą w sercu noszę". Konkurs objęty został honorowym patronatem Ministra Edukacji.

2024-01-19
Ach te koty - klasa 3a i 3b w teatrze

Spektakularne numery cyrkowe, akrobacje ponad głowami widzów, kolorowe, zaskakujące kostiumy i choreografie rodem z Broadwayu- takie show podziwiali uczniowie klasy 3a i 3b.

2024-01-18
Lekcja kleksografii w klasie 4a i 4c

Edukacja w Akademii pana Kleksa w znaczny sposób różniła się od nauki we współczesnej szkole. Przekonali się o tym uczniowie, czytając lekturę Jana Brzechwy. Na jednej z lekcji języka polskiego wszyscy jednak stali się uczniami Ambrożego Keksa, a była to lekcja kleksografii. Efekty pracy można zobaczyć na zdjęciach.

2024-01-15
Kolejny sukces siatkarzy

Awans drużyn siatkarskich w ramach Igrzysk Dzieci. Srebrne dziewczęta i złoci chlopcy.

2024-01-15
Siatkarskie złoto

Złote medale dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach Gminy w siatkówce.

2024-01-03
Zbiórka dla przytuliska

Zbiórka karmy i materiałów higienicznych dla Karpickowych Sierotek dobiegła końca. Za zaangażowanie w akcję i zrozumienie potrzeb czworonogów BARDZO DZIĘKUJEMY. Cieszymy się, że los bezdomnych zwierząt nie jest obojętny uczniom naszej szkoły.

1 « [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] » 109