SZANOWNI PAŃSTWO!!!

W imieniu Rady Rodziców prosimy o zadeklarowanie wpłaty składki w roku szkolnym 2015/2016. Przedstawiciele klasowi do szkolnej Rady Rodziców zdecydowali, że po raz kolejny nie zwiększamy jej wysokości i zostaje ona na poziomie 30 złotych. W przypadku rodzeństwa założono wpłatę w tej samej wysokości tj. 30 złotych niezależnie od liczby dzieci w szkole (oczywiście można zapłacić 30 zł za każde dziecko).

Fundusze Rady Rodziców przeznaczane są każdego roku m. in. na nagrody dla uczniów, dofinansowanie do konkursów i zawodów sportowych, doposażenie szkoły w pomoce dydaktyczne, lody na Dzień Dziecka dla każdego ucznia. W ubiegłym roku szkolnym dokupione zostały kolejne moduły szafek szkolnych, szkoła wzbogaciła się o stojaki rowerowe.
Dochody z czerwcowego festynu zostały przeznaczone na zakup rzutników multimedialnych do klas do tej pory w nie niewyposażonych.

Bardzo prosimy o informację zwrotną poprzez wypełnienie przygotowanego formularza. Pozwoli nam to na zaplanowanie wydatków w oparciu o zakładany w konkretnej wysokości budżet. Wpłat można dokonywać osobiście na zebraniach z Rodzicami lub przelewem na konto 39 9081 0006 0118 0454 2000 0001 (z imieniem i nazwiskiem dziecka oraz klasą w tytule przelewu).
Wszystkich chętnych zapraszamy do współpracy. Zebrania odbywają się zawsze w poniedziałki tydzień przed zebraniami z Rodzicami lub Dniami Otwartymi o godzinie 17.00. Można też kierować do nas wnioski poprzez przedstawicieli klasowych.

Zamieszczony poniżej formularz deklaracji prosimy wypełnić i podpisany oddać wychowawcy dziecka. Z góry dziękujemy.

Mateusz Kazubski

przewodniczący Prezydium Rady Rodziców SP1 Wolsztyn