Dodano: 2023-03-08, Zdjęcie na medal!

Aleksandra Przybyła z klasy 7a otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Kwiaty biało-czerwone”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa Nr 74 im. S. Staszica w Krakowie. Konkurs został objęty Patronatem Honorowym przez: P. Barbarę Nowak - Małopolskiego Kuratora Oświaty; Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Krakowie; Radę Dzielnicy XVIII Nowa Huta; Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta; Muzeum Archeologiczne w Krakowie; Muzeum Krakowa- Muzeum Podgórza; Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza oraz Studio Fotografii Halik. Zdjęcie Oli musiało być wyjatkowe, skoro zostało zauważone spośród wielu innych prac przesłanych na konkurs. Nagrodę, która została przesłana na adres szkoły, wręczył Pan Dyrektor Mariusz Urban.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!