2023-01-26
Mistrzostwo!

Mistrzostwa Powiatu Igrzysk Dzieci w Piłce Koszykowej dziewcząt - 1 miejsce !!!

Gratulujemy!

2023-01-24
Lekcja samorządności

W dniu 23 stycznia w ramach lekcji wiedzy o społeczeństwie klasa 8a udała się do urzędu miasta. Pan burmistrz Wojciech Lis opowiedział młodzieży o funkcjonowaniu urzędu, najważniejszych zadaniach oraz inwestycjach gminy. Była to bardzo ciekawa i interesująca lekcja o naszej małej ojczyźnie.

2023-01-23
Balik Karnawałowy najmłodszych

W środę 18.01 dzieci z zerówek, a więc grupa Liski i Sowy wybrały się wspólnie do Domu Wczasów Dziecięcych we Wroniawach. Odbył się tam wspaniały balik, którym uczciliśmy karnawał.

2023-01-23
Wystawa „Mały konstruktor”

Ze wspólnej inicjatywy dzieci i wychowawców w holu szkoły powstała wystawa „Mały konstruktor” gdzie podziwiać można wspaniałe konstrukcje z rożnego rodzaju klocków, słomek, koralików. Autorami prac są dzieci z grup 0A i OB.

2023-01-17
Sliveeface „ubierz się w książkę”

Laureat konkursu fotograficznego Sliveeface „ubierz się w książkę”. Nagroda ufundowana przez Radę Rodziców . Dziękujemy 🙂

2023-01-12

5 stycznia obchodziliśmy Dzień Patrona.

104 rocznicę wyzwolenia Wolsztyna obchodziliśmy bardzo uroczyście. W miejscach pamięci na terenie miasta oraz przy grobach powstańców wielkopolskich na wolsztyńskim cmentarzu złożyliśmy wiązanki kwiatów oraz zapaliliśmy znicze.

2023-01-12
Talenciaki

Serdecznie dziękujemy za udział i pomoc w akcji sieci sklepów Lidl - Szkoła Pełna Talentów. Do Naszej szkoły dotarły pierwsze pomoce naukowe i gry planszowe. Dziękujemy!

2023-01-03
Kolędowanie

Czwartek 22 grudnia spędziliśmy bardzo świątecznie. W kościele Wniebowstąpienia wysłuchaliśmy przygotowanych przez klasy kolęd i pastorałek.

2023-01-02
Wycieczka 2a i 2b