2023-01-12

5 stycznia obchodziliśmy Dzień Patrona.

104 rocznicę wyzwolenia Wolsztyna obchodziliśmy bardzo uroczyście. W miejscach pamięci na terenie miasta oraz przy grobach powstańców wielkopolskich na wolsztyńskim cmentarzu złożyliśmy wiązanki kwiatów oraz zapaliliśmy znicze.

2023-01-12
Talenciaki

Serdecznie dziękujemy za udział i pomoc w akcji sieci sklepów Lidl - Szkoła Pełna Talentów. Do Naszej szkoły dotarły pierwsze pomoce naukowe i gry planszowe. Dziękujemy!

2023-01-03
Kolędowanie

Czwartek 22 grudnia spędziliśmy bardzo świątecznie. W kościele Wniebowstąpienia wysłuchaliśmy przygotowanych przez klasy kolęd i pastorałek.

2023-01-02
Wycieczka 2a i 2b

2023-01-02
Najpiękniejsza Kartka Świąteczna

Rozstrzygnięcie Konkursu „Najpiękniejsza Kartka Świąteczna”

2022-12-24

2022-12-22
Dekorujemy pierniki

W ramach przygotowań do świąt, "Liski" z grupy 0b wzięły udział w klasowych warsztatach dekorowania pierników. Było słodko, kolorowo i smacznie!

2022-12-20
Najpiękniejsza bombka

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze pełne ciepła, miłości oraz magii która dają nam przepiękne dekoracje oraz ozdoby. Na przełomie listopada i grudnia odbył się konkurs przestrzenno- plastyczny na " Najpiękniejszą bombkę " dla klas 0-3. Wpłynęło 36 przepięknych bombek, które zawisły na choince w świetlicy szkolnej. Każda była wyjątkowa bo zrobiona od serca. Dziękujemy za udział w konkursie i zachęcamy do kolejnych.

2022-12-20
Jesienny kapelusz

Jesienią w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny pt. Jesienny kapelusz.

1 « [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] » 108