2023-03-20
Warsztaty w pizzerii "Pirat"

Grupa"Liski" niedawno brała udział w warsztatach kulinarnych w pizzerii "Pirat".

2023-03-20

W piątek (17.03) wszystkie ŚWIETLIKI klas drugich miały okazję wziać udział w wieczorze filmowym. Każdy uczestnik miał swoją poduszkę i kocyk a do jedzenia pyszności przygotowane przez rodziców. Wszyscy świetnie się bawili :)

2023-03-09
Warsztaty kulinarne IV a w pizzerii

7 marca klasa IVa wybrała się na warsztaty kulinarne do pizzerii Pirat. Uczniowie z zaangażowaniem przyrządzali własne pizze.

2023-03-09

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie klas VIc i IVa pod kierunkiem pani Sylwii Walosik przygotowali spektakl pt. „Czerwony Kapturek szuka księcia”. Baśniowa fabuła przypomniała uczniom klas I-III najważniejsze zasady bezpiecznego korzystania z internetu

Dzień Kobiet w grupie Liski

W środę 8.03 wszyscy świętowaliśmy Dzień Kobiet. Swoje święto obchodziły kobiety duże i małe i właśnie z myślą o tych mniejszych przygotowaliśmy kilka atrakcji. Dziewczynki otrzymały wykonane przez chłopców laurki i upominki, a cała grupa wybrała się do sali zabaw i na lody.

Rodzinny Konkurs Eko Zabawka

W naszej szkole wśród najmłodszych klas odbył się eko- konkurs. Zadaniem dzieci było wykonanie ciekawej zabawki lub pomocy dydaktycznej z materiałów ekologicznych.

UWAGA!

Od dnia 10 marca 2023r ( piątek ) następuje zmiana godziny przyjazdu i odjazdu autobusu - kierunek Tłoki - Gościeszyn - Błocko.

2023-03-08
Zdjęcie na medal!

Aleksandra Przybyła z klasy 7a otrzymała wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Kwiaty biało-czerwone”, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa Nr 74 im. S. Staszica w Krakowie. Konkurs został objęty Patronatem Honorowym przez: P. Barbarę Nowak - Małopolskiego Kuratora Oświaty; Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Krakowie; Radę Dzielnicy XVIII Nowa Huta; Ośrodek Kultury Kraków - Nowa Huta; Muzeum Archeologiczne w Krakowie; Muzeum Krakowa- Muzeum Podgórza; Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Zenona Klemensiewicza oraz Studio Fotografii Halik. Zdjęcie Oli musiało być wyjatkowe, skoro zostało zauważone spośród wielu innych prac przesłanych na konkurs. Nagrodę, która została przesłana na adres szkoły, wręczył Pan Dyrektor Mariusz Urban.

Serdecznie gratulujemy sukcesu!

2023-03-07
Pamiętać- to nasz obowiązek

Jednym z elementów obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych w naszej szkole była uroczysta akademia przygotowana pod kierunkiem p. Sylwii Strugały przez uczniów klasy 7a, podczas której wystąpiły również uczennice z klasy 6b. Uroczystość pięknym śpiewem wzbogaciła Julia Nadobnik z klasy 8a.

1 « [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] » 109